Kullo Kender võitis mitmeid auhinnalisi kohti Belgias Gentis

Takistussõitja Kullo Kender jätkas oma Madalmaade võistlusturneed möödunud nädalavahetusel Belgias Gentis, kus sealsel CSI2* tasemega võistlusel saavutas mitmeid auhinnalisi kohti, millest parimaks jäi Artasega kolmas koht kõrgusel 135cm.

Kullo Kender osales Gentis paljudes võistlusklassides, samuti Grand Prix sõidus, mille võitis väga tunnustatud paar Harrie Smolders ja Emerald N.O.P. Hollandist, kes mäletatavasti jõudsid mulluses MK finaaliski poodiumile. 145cm kõrguse Grand Prix teine koht läks belglasele Partik Spitsile hobusega Jacobien Dwerse Hagen, kolmas Spitsi kaasmaalasele Wouter Devosile hobusega Emporio van T Holeinde. Kender osales põhisõidus hobusega Striga ja lõpetas nelja karistuspunktiga, mis andis 24. koha. Ümberhüpetele pääses kaheksa võistluspaari.

Kenderi nädalavahetuse kirkaimaks auhinnaliseks kohaks oli pühapäevases 135cm kõrguses kahefaasilises parkuuris Artasega saavutatud kolmas koht 86e paari hulgas. Teise koha kaotas meie sportlane vaid sajandikuga, esikoht jäi 0.24 sekundi kaugusesse. Märkimist väärib kindlasti ka reedesel võistluspäeval hobusega Striga saavutatud kuues koht, mis võeti samuti kõrgusel 135cm, kui jällegi oli tegemist kahefaasilise sõiduga.