Kuninganna Elizabeth II tähistab 90. juubelit suure ratsaspordivõistlusega

Briti monarh Kuninganna Elizabeth II tähistab tänavu auväärset 90. juubelit, millele on pühendatud muuhulgas maikuus toimuv Royal Windsor Horse Show, mis peetakse otse Windsori lossi territooriumil.

Royal Windsor Horse Show toimub tänavu 11.-15. maini, kusjuures aladena on kavas takistussõit, rakendisport ning kestvusratsutamine. Üritusele oodatakse enam, kui 900 hobust. Suurvõistlusel osalevad sel aastal mitmed maailma juhtivad hobustega seotud meelelahutajad, kelle hulgast leiame Omani Kuningliku Kaardiväe, Uus-Meremaa Armee ansambli, Kuningliku Kanada Ratsapolitsei, Aserbaidžaani Kasakad, Lõuna-Austraalia Politseiorkestri, Fidži Armee tantsijad ja orkestri ning palju muud.

Üritus läbi viiv loomunguline kollektiiv Ant & Dec sõnas, et neil on suur au viia läbi Tema Kõrgeause Kuninganna 90. juubelipidustusi ning kinnitasid, et fantastiline õhtupoolik Windsori lossis toob kokku paljud maailma meelelahutuse juhtivad nimed, kes osalevadüritusel koos 900 hobusega. Kollektiiv Ant&Dec ühendab endas Anthony McPartlini ja Declan Donnelly`t, kooslus naudib Suurbritannias arvestatavat populaarsust, olles tuntust kogunud nii muusikalise duetina, kui ürituste- ja saatejuhtidena.

Rohkem infot Kuninganna juubelipidustustest leiate aadressilt http://www.hmq90.co.uk/