Kurgjal peeti ponikarikate ja Eggersmanni juuniorite sarja järjekordsed etapid

Möödunud nädalavahetuse suurimaks kodumaiseks takistussõiduvõistluseks oli Kurgjal peetud võistlus, kus mängiti välja Vändra Karikas, lisaks koguti punkte Ratsaliidu ponikarika ja väikeponide sarja arvestuses, samuti Eggersmanni juuniorite sarja arvestuses.

Võistluspäeva kõrgeimaks sõiduks oli Kurgjal Eggersmanni Juuniorite Suvekarika III etapp, kus takistuste kõrguseks 125cm. Puhtusele ja kiirusele peetud sõidu parima tulemuse tegi Berit Lehtsaar (Viljandimaa) hobusega Lasca 14. Teise koha saavutas sarja kolmandal etapil Anette Leppik (Pärna) hobusega Samurai`s Miracle, kolmas oli Kaia Loviisa Kink (Tondi) hobusega Adorable Chabalito.

ERL-i ponikarikas võisteldi nagu tavaliselt suures ja väikeses ringis. Suure ringi takistuste kõrguseks oli 105cm, võidukalt lahkus Kurgjalt Saskia Maripuu (Ruila) poniga Deal or no Deal. Võitjale järgnesid teisena Rene Karus (Tondi) ja Velvet ning kolmandana Merilin Luik (Tartumaa) ja Balestra. Ponikarika väikese ringi esikolmikusse jõudsid Susanna Maria Tiigi (Simon) ja Mon Comery, Kippen Närep (Ruila Tall) ja Luka ning Reimo Karus (Tondi) ja Off Limit. Väike ring sõideti kõrgusel 90cm.

Lisame siinkohal ka avatud klasside parimad. 75cm Emma-Elisa Randväli (Tondi) ja Toonik, 90cm Kati Raidma (Vändra) ja Ralf, 105cm Pille-Riin Pertel (Vändra) ja Porthos, 110cm Anette Leppik ja Samurai`s Miracle ja 120cm Janely Saar (Pärnumaa) ja Thobias Lauwes Forever.

Kurgja võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/689?locale=et&search%5Bsubmit%5D=1&year=2016