Kurgjal peetud Vändra Karika põhisõidu võitis Anneliis Nurk hobusel Vainqueur

Möödunud laupäeval, augustikuu viimasel päeval, peeti Pärnumaal Kurgja vabaõhumuuseumi territooriumil takistussõiduvõistlus Vändra Karikas, mille peasõidu võitis Anneliis Nurk Nõo ratsaspordiklubist hobusel Vainqueur.

Vändra Karika põhisõit peeti ümberhüpetele kõrgusel 120 cm. Nagu juba mainutud võitsid Nurk ja Vainqueur, kes tegid puhta ning seejuures kiire sõidu ka ümberhüpetele. Ka teine ja kolmas koht saavutati ümberhüpetel puhta tulemusega ning need saavutasid vastavalt Paul Argus (Tondi) ja Peppermint Z ning Annika Veerpalu (Pärnumaa) ja Basilio.

Anneliis Nurk ei piirdunud Kurgjal pelgalt põhisõidu võiduga, vaid oli eelnevalt jäänud ületamatuks ka 110 cm kõrguses tõusva raskusega parkuuris. Sealgi oli tema partneriks Vainqueur. Järgnevad kohad hõivasid Birgit Loik (Tondi) ponil Jalica van Blommerschot ning Paul Argus ja Bad Boy 2.

Kavas olid võistlussõidud ka kõrgustel 100 cm ja 80 cm. Neist kõrgemas jõudsid esikolmikusse Hanna Saagpakk (KRT) ja Anakee, Sandra Hints (KRT) ja Othilie ning Mariann-Krõõt Mätas (Vändra) ja Alarm. 80 cm paremad olid Kaia Loviisa Kink (Tondi) ja Toonik, Kirkke Eliise Põldsalu (Tondi) ja Macho ning Taisi Viire (Vändra) ja Sandy.

Vändra Karika tulemused leiate aadressilt http://www.hobumaailm.ee/?page=37&m=8&y=2013&id=1193