Kurtna Kevadisel Koolisõidul anti ligi 70 starti tasemel ST kuni L

Kurtna Kevadine Koolisõit, mis oli mõeldud kuni L taseme sõitjatele, tõi möödunud laupäeval, 16. aprillil Kurtnasse ligi 70 startijat.

Päeva alustati sammu-traavi skeemiga, kus võttis mõõtu seitse võistluspaari. Parima tulemuse tegid Helena Hristina Sooär (Niitvälja RSK) ja eesti ratsaponi Evrik, kes sõitsid välja päeva kõrgeima tulemuse 69,706 %.

ABC2 programmis konkureeris omavahel juba 13 võistluspaari, neist edukaimaks osutusid Marii-Heleen Raidmets (Audruranna RSK) ja Rossana tulemusega 67,368 %.

A23 skeemis võisteldi kolmes arvestuses. Lasteklassi ning ka avatud klassi võitis vastavalt 9 ja 11 paari seas Helena Kaal (Viljandimaa RSK) hobusel High Nobility skooriga 67,500 %. Parim 6st harrastajast oli Malle Aava (Audruranna RSK) hobusel Chaplin tulemusega 62,917 %. Sama tulemuse sõitsid tegelikult ka välja Kätlin Kivirand (Tondi RSK) ja Sunshine, üldhinded aga andsid paremusjärjestuses talle teise koha.

L kergemas osaleti samuti nii laste kui avatud arvestuses. Viie lapse hulgas tegi parima soorituse Annabel Vilk (Tondi RSK) Kwiatekil tulemusega 63,629%, avatud arvestuse võitis Miriam Tamm (Niitvälja RSK) hobusel Sir Forsythe CL skooriga 67,500%.

L raskemas programmis osales seitse võistluspaari ning seal võtisd võidu Jekaterina Rastoštšenkova (RSK KRT) ja Dana Delaney tulemusega 66,563 %.

Kõik tulemused leiate: https://ratsanet.ee/events/839