Kurtna Sisekolmevõistluse karikad läksid Reesa Pihule ja Erkki Hõimule

Nädalavahetusel peetud traditsioonilisest Kurtna Sisekolmevõistlusest võtsid osa lisaks eestlastele ka leedukad ja soomlased. Siiski osutusid parimateks just meie paarid – Reesa Pihu Calderonil ning Erkki Hõim Onyxil.

Pihu (Tartumaa) ja Calderon, kes pärast maneežisõitu asusid klassis keskmine 105 (skeem CCI/CIC1*A 2009, takistussõit 110 cm, kross 105 cm) 12 paari seas teisel kohal, said mõnevõrra ebatraditsiooniliselt takistussõidus 4 miinuspunkti ületatud normiaja eest ning ehkki kross läbiti tõrgeteta, lisandus sealtki aja eest 4,4 mp. Juhtima asuti peale seda, kui liidrid Kertu Reimann ja Pincerton krossil eksisid ja langesid kuuendaks.Teise koha saavutasid Dangis Rakauskas (LTU) ja Derbis – 61,7 mp ning kolmas koht läks samuti Rakauskasele, sedapuhku hobusel Westo-S, tulemusega 62,2 mp.

Klassis Kerge 80 (skeem CCIP1* 2009, takistussõit 85cm, kross 80cm) tegid 21 osaleja hulgas parima soorituse Erkki Hõim (Märjamaa) ja Onyx. Olles pärast maneežisõitu samuti teisel kohal, sõideti vigadeta nii kross kui takistussõit. Võit tuli tulemusega 50,9 mp. Teisele kohale jõudsid Karl Robert Valk (Kurtna) ja Dubai (51,1 mp) ning kolmandale Maarja Sepp (Kurtna) ja Lasdon (59 mp). Kahjuks lõppes võistlus kurvalt enne krossi liidriks olnud Getlin Laanistele ja Sioforile, kes hüppasid krossil vale takistust ning tulemust seetõttu kirja ei saanud.

Täpsemad tulemused leiate meie kalendrist: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=3&y=2013&id=1057

Võistluse fotod: http://www.kyllitedre.com/EVENTING/Kurtna-Sisekolmevoistlus-2013