Kurtna sisekolmevõistluse parim võistluspaar Siret Saks ja Wiplala S

Eile leidis päikesepaistelises Kurtnas aset põneva sisekolmevõistluse lõppvaatus ehk kross. Kahjuks ei suutnud pärast takistussõitu liidripositsioonil olnud Madli Murel ja Flicker oma kohta säilitada ning loovutasid võidu teisel positsioonil püsinud Siret Saksale Wiplala S-il.

Pärast laupäeval toimunud ratsastust asus võistlust juhtima Madli Murel hobusel Flicker, talle järgnes Siret Saks hobusel Wiplala S ning kolmandat kohta hoidis Marit Poltimäe Szamaniga. Hoolimata sellest, et Madli Murel ja Flicker tegid erinevalt Siretist ja Maritist takistussõidus ühe eksimuse, ei tulnud paremusjärjestuses muudatusi.

21 võistluspaarist eksisid krossil vaid kolm, üks neist kahjuks oli ka Madli Murel. Pisut hooletu pöörde tagajärjel ei soovinud Flicker hüpet sooritada ning kirja läks tõrge. Võistluspaar langes selle tagajärjel koguni 15ndaks. Filigraanselt krossi läbinud Siret Saks ja Wiplala S olid seega võitjaks tulnud (-53,9p). Samuti vigadeta krossi lõpetanud Marit Poltimäe ja Szaman võtsid siit teise koha (-55,1p). Kolmandana lõpetas võistluse Soome esindaja Esti Laaksonen hobusel Flaming Ergalad (-55,8p). Parima Leedu võistlejana lõpetas Dangis Rakauskas hobusel Derbis neljandal kohal.