Kurtnas avapäeva lõpuks esikolmikus ainult eestlased

Kurtnas sai eile alguse kahepäevane sisekolmevõistlus. Sisekolmevõistlus toimub Eestis juba teist aastat ning tore on tõdeda, et osa eelmisel aastal võistelnud välismaalastest on taaskord võtnud jalgealla tee Kurtnasse.

Pärast ratsastust moodustasid esikolmiku eestlased. Võistlust asus juhtima Madli Murel hobusel Flicker 48,9 miinuspunktiga. Talle järgnes Siret Saks hobusel Wiplala S 53,9 miinuspunktiga ja koduklubi sportlane Marit Poltimäe Shamaniga 55,1 miinusega.

Hoolimata sellest, et Madli Murel ja Flicker tegid takistussõidus ühe eksimuse ning teenisid sellega juurde 4 miinuspunkti, korrektuure see paremusjärjestuses ei teinud. Nii Marit kui Siret läbisid takistussõidu puhtalt. Seega esikolmik pärast esimest võistluspäeva on järgmine: juhivad Madli ja Flicker 52,9 miinusega, neile järgnevad Siret ja Wiplala S 53,9 miinusega ning kolmandat kohta hoiavad Marit ja Schaman 55,1 miinusega.

Takistussõidu läbis puhtalt kõigest 4 võistluspaari ning punktivahed on väikesed, mis tähendab, et täna krossirajale minnes on võiduvõimalus paljudel võistluspaaridel. Tõotab tulle põnev võistluspäev. Kross algab kell 11.00. Krossirada tõotab tulla rohket silmailu pakkuv.

Lähiajal leiate Hobumaailmast ka fotod ja pikema ülevaate kogu võistlusest.