Kurtnas võisteldi takistussõidus

7. novembril toimus Kurtnas takistussõiduvõistlus, mille raames peeti parkuurid kõrgusel 75-110 cm. Eriline edu saatis Tondi RSK sportlasi.

Madalaimal kõrgusel jagati auhindu kolmes erinevas arvestuses. 7 lasteklassi paari hulgas tuli kiireima ajaga teises faasis esikohale Annabel Vilk (Tondi) hobusel Fellier, poniratsanike sama suures konkurentsis võitis samuti kindlalt Monika Varter (Tondi) ponil Odrino 'B' van het Juxschot, 14st avatud klassi sõitjast oli konkurentsitult kiireim Maarja Martinson (Tondi) hobusel Femme.

47 paari läks aga starti kahefaasilisesse 90 cm kõrgusesse parkuuri, kus võidu võttis kohaliku klubi sportlane Grethe Aikevitsius Cesjal. Teine koht läks Ruila klubisse Kristel Saulile, kes võistleb ponil Mon Aco, ning kolmas Maarja Martinsonile, sedapuhku Kashmiril.

Viimase aja üks edukamaid ponipaare Monika Varter ja Jalica van Blommerchot tegid 32-le konkurendile silmad taas ette meetrises parkuuris, kus olid teises osas üle 3 sekundi kiiremad Rene Karusest (Tondi) ja Velvetist. Kolmanda koha said siingi Martinson ja Kashmir.

Päeva lõpetas 13 osalejaga ümberhüpetega parkuur kõrgusel 110 cm, kus esikoha pälvis võrdlemisi napilt taas üks Tondi klubi sõitja, Paul Argus hobusel Cinta, kusjuures ka kolmas koht läks Paulile, sedapuhku Navarroga. Pauli ja Pauli vahele mahtus samuti Tondi RSK-d esindav Hanna-Marie Vabaoja Ravenil.