Lääne-Euroopa takistussõiduliiga alustab sel nädalavahetusel Oslos

Kui Kesk-Euroopa ja teisteski liigades on hulgalisest Takistussõidu MK-etappe juba peetud, siis vaid sisehallides peetava Lääne-Euroopa liiga etapid on kõik alles ees, kui esimene peetakse eeloleval pühapäeval Oslos.
 


Kingsland Oslo Horse Show on traditsiooniliselt Lääne-Euroopa liiga (ametlik nimetus Longines FEI World Cup Jumping) avalöögiks, kust tavapäevaselt paljud siirduvad edasi nädal hiljem toimuvale Helsinki Horse Show`le, mille raames saab peetud liiga teine etapp. Lääne liigas on tulemas veel etapid Veronas (Itaalia), Lyonis (Prantsusmaa), Stuttgartis (Saksamaa), Madriidis ja La Corunas (mõlemad Hispaania), Londonis (Suurbritannia), Mechelenis (Belgia), Leipzigis (Saksamaa), Zürichis (Šveits), Bordeaux`s (Prantsusmaa) ja Göteborgis (Rootsi). Tänavune finaal peetakse Pariisis.


 
Eile õhtul peeti maha ka esimene 5* sõit, kus põhitegijad valdavalt oma hobuseid "sisse sõitsid". 140cm kõrguse parkuuri võidu noppis iirlane Richard Howley hobusega Billy Lemon.


 
Kõik Kingsland Oslo Horse Show tulemused leiate aadressilt

http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1412/html/en/longinestiming/index.html


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23