Lääne-Euroopa takistussõiduliiga avaetapi Oslos võitis mõningase üllatusena itaallane Alberto Zorzi

Möödunud nädalavahetusel sai Oslos avalöögi Lääne-Euroopa takistussõiduliiga MK-hooaeg, mis algas mõningase üllatusega, kui etapivõidu võttis reitingu 109. real paiknev 27aastane itaallane Alberto Zorzi.

Oslos asus MK sõidus starti 39 paari, kellest tervelt 20 läbisid mullu Tallinn International Horse Show radagi ehitanud hollandlase Louis Konickx`i disainitud põhiparkuuri veatult. Loosiga esimese stardipositsiooni saanud itaallane Alberto Zorzi, kes võistles hobusega Fair Light van T Heike, valmistas enamusele üllatuse, kui võitis oma esimese suure Grand Prix ja kogus sellega MK-sarja avaetapilt maksimumpunktid. Zorzi edestas ligi 0.4 sekundiga ümberhüpetel kolmekordset MK võitjat Marcus Ehningit, kes Oslos osales hobusega Funky Fred ja pälvis teise koha. Kolmandal poodiumiastmel lõpetas Belgia takistussõitja Pieter Devos oma esiratsul Dream of India Greenfield.