Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused jätkusid Linnumäel

Möödunud laupäeval peeti Hiiumaal Linnumäe ratsakeskuses Lääne Regiooni Avatud Karikavõistluste teine etapp, mille kõrgeima arvestuse sõidu võitis Maarja Berkmann hobusega Wannabe.

Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlustel on kavas kolm võistlusklassi neljas arvestuses. Kõrgeim sõit Linnumäel peeti kõrgusel 105cm puhtusele ja kiirusele, kus saavutas pairima tulemusega võidu Maarja Berkmann (Hiiumaa) hobusega Wannabe. Võitjale järgnes Jaagup Kallas (Saare Ratsakeskus) hobusega Bruce de Berks, kolmas oli Saaremaa Ratsasprdiklubi sõitja Hendrik Klausson hobusega Kuvvat.

Keskmine võistlusklass peeti kõrgusel 95cm. Tõusva raskusega parkuuris oli edukaim Leenu Sarapuu (Hiiumaa) hobusega April. Talle järgnesid Maris Suuster (Tondi) ja Quansar Z ning Jaagup Kallas ja Bruce de Berks. Kõrgusel 75cm oli kavas eraldi arvestus ponidele ning avatud klassile. Ponides võttis kaksikvõidu Eva Helga Kupits (Saaremaa) vastavalt ponidega Aroomi ja Wiktooria, kolmanda koha hõivas Elis Reimand (KRT) poniga Sinisukk. Avatud arvestuse esikolmiku moodustasid Birgit Laupä (Tondi) ja Royal Harri, Kadi Nurs (Hiiumaa) ja Kuti Kuti ning sarja arvestuses võidupunktid korjanud Maria Johanna Kaskor (Hiiumaa) hobusega Palerina.

Kõik Linnumäe võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/749?locale=et&year=2016