Lääne regiooni sarja Juurimaa etapil võitsid Suuster, Kuris ja Talts

Möödunud pühapäeval jätkus Juurimaa tallis Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlus teise etapiga, mille raames peeti ka Resta väikeponide sarja etapp. Lääne Regiooni võistlusklassid võitsid Maris Suuster, Carolina Kuris ja Teele Talts.

Lääne regiooni sarja kõrgeimas arvestuses hüpati Juurimaal kõrgusel 110cm, tegemist oli kahefaasilise parkuuriga. Parimat minekut näitasid Maris Suuster (Tondi) ja Stockbroens Camaro-Star, kellele järgnesid teisena Kätlin Hundimägi (Märjamaa) ja Trevor ning Malin Kisant (Märjamaa) ja Soleil`s Casper.

Kõrgusel 100cm, mis peeti puhtusele ja kiirusele, moodustasid esikolmiku erakorraliselt neli sportlast: Carolina Kuris (Läänemaa) ja Selene ning Jaagup Kallas (Hiiumaa) ja Bandito B jagasid esimest kohta, teisena lõpetasid Minna Veedler (ESHKS) ja Con Brio, kolmandana Maris Suuster ja Stockbroens Camaro-Star. Samas keegi esikolmikust sarja arvestuses punkte ei kogunud ning nii lähevad esikoha punktid viiendana lõpetanud Märjamaa klubi sportlasele Kristin Juurikile, kes startis hobusega Lisander. Punktiarvestuses järgnesid Juurikile Eva Oberschneider (ESHKS) ja rohkem kolmevõistlejana tuntud Aldo Kanepi (Märjamaa).

Madalamas arvestuses, kõrgusel 80cm, võtsid võidu Teele Talts (Hiiumaa) ja Gremi, kuid temagi ei osalenud punktijagamises. Võidupunktid sellest klassist võttis teisena lõpetanud Henri Paomees (Saaremaa) poniga Aroomi. Kolmandal kohal lõpetas sõidu Age Adamson (Simon) poniga Hobbs.

Võistluspäev Juurimaal algas aga Resta väikeponide kuuenda etapiga, kus sõideti kõrgusel 75cm. Kahefaasilise sõidu võitis Tondi klubi sõitja Maris Kangur poniga Tormis. Teise ja kolmanda koha saavutanud sportlased Resta punktidele ei pretendeerinud. Teisena lõpetasid Grete-Liis Uustalu (Länemaa) ja Tarapita, kolmandana Brigitta Vanker (Märjamaa) ja Maur. Resta sarja teise koha punktid läksid Juurimaalt Carmen Meltsile (Vändra), kolmanda koha punktid Sonja Roberta Sedinile (Tondi).