Lääne Regiooni talvine sari algas Saare Ratsakeskuses, esmakordselt rahvuslikul võistlusel kasutusel Equipe

Lääne Regiooni Talvise Karikasarja uue hooaja avaetapp peeti sel laupäeval Saaremaal Paikülas asuvas Saare Ratsakeskuses, kus ühtlasi kasutati esmakordselt Eestis rahvuslikul võistlusel rootslaste sekretariaaditarkvara Equipe.

Lääne Regiooni talvises sarjas on sarnaselt mullusega kavas kolm arvestust, kus kürgusel 70cm hüppavad ponid ja acatud klass ning kõrgusel 90cm avatud klass. Kõrgemas arvestuses tegi parima sõidu Luise Vevers hobusega Ruudi, teisele kohale platseerus Martina Rihkrand hobusega Ferdinand A, kolmas oli Eliise Kaups hobusega Royal Harri.

Poniklassis võttis kaksikvõidu Eva-Helga Kupits vastavalt ponidega Wild Beauty ja Volli, kui kolmas oli Danii Marii Sillamägi poniga Red Rose. 70cm avatud klassi esikolmikusse jõudsid Eliise Kaups ja Royal Harri, Jaagup Kallas ja neljaaastane Emperor ning Vaike Reinmaa ja Lasse.

Eesti Ratsaspordi Liit on tegemas kaupa üha enam laieneva Rootsi sekretariaaditarkvara Equipe arendajatega. Seni on antud tarkvara kasutatud Tallinn International HorseShow raames ja meie lugejatele on see webipõhine keskkond tuntud kindlasti arvukate Soome võistluste kaudu. Saaremaa taoline väike võistlus oli tõenäoliselt parim võimalus esimese katsetuse tegemiseks meie rahvuslikul tasandil, esimese katsega võib rahule jääda. Võistlus oli tulemuste põhiselt onlines jälgitav nii võistlusmaneeži seinal asunud ekraanilt kui ka internetist. Meie rahvuslikud esimesed Equipe tulemused leiate aadressilt

http://online.equipe.com/en/competitions/18763