Lääne-Virumaa meistrid koolisõidus on selgunud

Lisette Kivro ja poni McGregor J. Foto Lisette erakogust.

Möödunud nädalavahetusel toimusid Pallase tallides Lääne-Virumaa meistrivõistlused koolisõidus. Lääne-Virumaa meistrid selgitati välja kolmes võistlusklassis, lisaks olid ka mõned avatud klassid tasemest ST kuni LR-ni. Tegu oli küllaltki väikese võistlusega, populaarseimas võistlusklassis (Lääne-Virumaa MV skeem A2) astus starti kokku 11 osalejat.

Edukaid starte teinud ja ka meistritiitli võitnud koolisõitja Lisette Kivro sõnul sai enamik võistlusest peetud ideaalse päikeselise ilmaga, kuid viimased startijad said õhtul siiski kaela päris korraliku paduvihma. Vaatamata sellele siiski kõigil sõidud õnnestunud ja võistluspäev kulges edukalt.

U16 meistriks (ABC2 skeemis) tuli Reijo Pukk hobusel Pipar, A2 vanusepiiranguta meistriks sai kõigest 9-aastane Carmen Sõlg oma ponil Mango. Skeemi LK4 meistritiitli võitis Lisette Kivro poniga McGregor J. Vaata tulemusi lähemalt SIIT.