Lagedi derby võistlusklasside võitjateks tulid Marleen Püüa ja Anette Leppik

Möödunud pühapäeval peeti järjekordne, juba legendiks muutunud, Lagedi derby, mille madalama klassi võitsid Marleen Püüa ja Raket, kõrgema Anette Leppik ja Samurai`s Miracle.

Enim osalejaid oli Lagedy miniderby`s, kus starti asus 34 võistluspaari. Üsna paljudel ei õnnestunud maastikutakistustega pikka rada lõpetada, kuid edukalt jõudis finišisse siiski 17 paari. Puhtaid sooritusi oli miniderby`s kuus, parima ajaga saavutasid esikoha Marleen Püüa (KRT) ja Raket. Teise tulemusega lõpetasid Kaia Loviisa Kink (Tondi) ja Mahdi F, kolmanda tulemusega Kätlin Hundimägi (Simon) ja Riviera L.

Kõrgusel 100 cm oli osalejaid paraku vaid seitse. Kahe karistuspunktiga ületatud normiaja eest võitis Anette Leppik (Viljandimaa) hobusega Samurai`s Miracle. Teisele kohale sõitsid end seitse karistuspunkti kogunud Marit Poltimäe (Kurtna) ja Lehitka ning kolmandale Kertu Reimann (Kurtna) ja Pincerton.

Lagedi Derby tulemused leiate aadressilt http://www.hobumaailm.ee/files/event/dntrx53c36a22b4a37Lagedi_tulemused_2014.pdf