Lagedi Sügis 2010 pakkus koolisõiduelamusi

Möödunud nädalavahetusel peeti veel teinegi koolisõiduvõistlus, sedapuhku Lagedil. Võistlusel nimega Lagedi Sügis 2010 sõideti skeeme A-st R tasemeni.

Päeva alustasidki kohe R klassi sõitjad, keda oli ainult kaks. Siinkohal pidi nooruke Getter Kangur hobusel Freestyle (Tondi) siiski tugevalt alla vanduma valitsevale Eesti Meistrile Angelique Maasikule ja tema staažikale El Begile (KRT).

M klassis oli aga seis vastupidine – kogenud võistluspaar Getter Kangur / Palladion edestas võimsalt Angelique Maasikut, kes sedapuhku ratsutas hobusel Hannah.

Programmis L 9, mis mõeldud noortele hobustele ja juunioridele, oli Märjamaa SK asja korralikult ette võtnud: kaks esimest positsiooni hõivas Marii-Heleen Raidmets vastavalt hobustel Kissinger ja Rokit, kolmandaks tuli Pille-Riin Reinaus Onslow’l. Noorte hobuste arvestuses oli vaid üks võistluspaar – Sirly Tillmann ja Cheri Femme (Nancy).

Kõige populaarsema ehk A klassi võitis üsnagi napilt Jekaterina Rastostsenkova hobusel Lambers (KRT), jättes teiseks Angelique Maasiku ja Dollar Boy (KRT) ning kolmandaks Nadezda Melnikova Sultan of Swing’il (KRT).

Täpsemad tulemused hobumaailma kalendris: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=10&y=2010&id=422