Lagedi Sügisel võisteldi koolisõidus mitmesugustel tasemetel

Läinud laupäeval jagus võistlusi ka kodumaale. Lagedil peeti tradistiooniline koolisõiduvõistlus Lagedi Sügis, kus enim osavõtjaid oli ootuspäraselt kergemates klassides.

R tasemel tegi edukaima soorituse tänavu väga vähe starte teinud Maria Chulets (KRT) Reljef S-il (66,711%). Kolmest võistlejast teise koha võttis Heidi Svanborg-Lodman (KRT) Lance Armstrongil, kolmanda Getter Kangur (Tondi) Palladionil, kes R tasemel võistelnud alles mõned kuud.

Heidi Svanborg-Lodmanil esikoht siiski tulemata ei jäänud, kui Goyaga võideti kolme võistluspaari konkurentsis M taseme skeem (65,539%). Kindla teise koha said siin Angelique Maasik (KRT) ja Dollar Boy, jättes kolmandaks Ruudu Soo ja Belmondo.

L tasemel pani end proovile ainult kaks võistluspaari, kellest parimaks tunnistati A.Maasik Dollar Boyl, jättes seljataha Pilvi Rientonen (Soome) Montoyal.

A tasemel võtsid mõõtu 4-5a ja esimest hooaega võistlevad hobused (8). Ka siin saatis edu Angelique Maasikut, sedapuhku hobusel Carbon ML. Teist kohta väärisid Getter Kangur ja Ashwan ning kolmandat Riina Seder (Tondi) ja Sir Forsythe. Sama skeemi kuni 16a laste arvestuses oli 11 paari hulgas edukaim Helena Kaal (KRT) ponil Tarson. Teise koha punktid kogus Triin Kampus (KRT) A kes oli partneriks ka kolmanda koha võitnud sportlasele Fey Piir.

Tulemused leiate hobumaailma kalendrist: http://www.hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=11&y=2011&id=725