Laupäeva hommikul võttis järjekordse võidu Venemaale Uliana Veshkurtseva

Laupäevane hommik Saku Suurhallis algas noorte ratsanike ümberhüpetega sõiduga kõrgusel 130 cm, kus järjekordse võidu Venemaale võttis Uliana Veshkurtseva hobusega Weica.

Noorte ratsanike võistluse alguses küsisid ajapuudusesse sattunud kohtunikud rajameister Andreas Bambergerilt, mitu puhast sooritust tuleb. Austerlane vastas naljga pooleks, et ehitas raja seitsmele puhtale ning uuris, kas see kohtunikele sobib. Nali naljaks, aga nii läkski, seitsme parema hulka pääsesid eestlastest Kristi Luha ja mai-Britt Nuudi.

Ümberhüpped tegi ebatavaliseks see, et tervelt kolm võistluspaari langes välja ja nii jagasid nad viiendat kohta. Kiireima puhta soorituse tegi aga venelanna Uliana Veshkurtseva hobusega Weica. Teise puhta soorituse tegid soomlanna Roosa Rajamäki ja Wish of Palatina. Kolmas ja neljas koht tuli Eesti noortele, kes mõlemad lõpetasid nelja karistuspunktiga. Mai-Britt Nuudi ja Tahis du Masure kolmandad, Kristi Luha ja Vacantos neljandad.

Võistluspäev Saku Suurhallis jätkub noorhobuste sõiduga. Tulemused leiate http://online.equipe.com/sv/competitions/11183