Laupäeval, 5.03 toimus Tartumaal Nõos ECU Tallide pidulik avamine

Õnnelikud on inimesed, kes julgevad unistada ja oma unistusi teoks teha. Just nii sündiski perekond Armel otsus pärast pikemaid plaanimisi ja otsimisi rajada Tartumaale ratsakompleks.

Väljavalitud paik – Järiste külas Nõo vallas, on strateegiliselt väga heas kohas, kuna jääb nii Tartust kui Elvast vaid kümne kilomeetri kaugusele, asub suure maantee ääres ja bussiliiklus toimib suurepäraselt! Ratsaõpetaja Kristina Arme sõnul oli üheks kohavaliku põhjuseks see, et perekond peab oma lemmiklinnaks Eestis just Tartut.

Avamisest oli osa võtma palutud peale oma talli rahva ka külalised naabertallidest, ehitajad, projekteerijad, ratsasportlased, pererahva sugulased, sõbrad, tuttavad. Teiste seas olid kohal ka Eesti Ratsaspordi Liidu, Tartumaa Spordiliidu, Eesti Sporthobuste Kasvatajate Seltsi ja Nõo Vallavalitsuse esindajad. Hinnanguliselt võttis avatseremooniast osa ligikaudu sada inimest. Üritust käis uudistamas ka KANAL 2 uudistesaade Reporter!
Nõo Ratsaklubi, mis tegutseb ECU Tallides, oli ette valmistanud meeleoluka avamiskadrilli, nooremad ratsasportlased pidasid maha väikese tünniralli. Kavas oli ka paaride vaheline takistussõit põhimõttel parim pääseb edasi. Paarid valiti loosi tahtel ning võitjaks osutusid Merit Schmidt hobusel Viola. Pimeoksjoni käigus müüdi maha 200 EUR’ine ECU Tallide kinkekaart, mille omanikuks sai Marko Villemson Pärna Talu tallist. Kinkekaardi eest võib saada peale ratsakoolituse ka majutust või rentida konverentsiruume.

Tallirahval on siiralt hea meel, et õpitud ja harjutatud etteasted pakkusid külalistele head meelelahutust ning viimased olid meelitatud väga hästi korraldatud avamisüritusest.

ECU Tallide perenaine Kristina Arme  (fotol) ja peremees Ivar Arme tänavad kõiki külalisi heade soovide, toredate üllatuste, kingituste, lillede ja tervituste eest!

Fotode ja videote lingid toimunud üritusest leiate ECU Tallide facebook’i fännilehelt: http://et-ee.facebook.com/pages/ECU-tallid/100973126647094?v=info#!/pages/ECU-tallid/100973126647094?v=wall