Laupäeval jõuab lõpule Ratsaliidu kolmevõistluse karikasari

Laupäeval, 6ndal juulil selgitatakse Niitväljal ERL Kolmevõistluse Karikasarja neljanda ja ühtlasi viimase etapi raames karikavõitjad.

Noorhobuste klassis on võidu juba kindlustanud Cendoria S, kelle ratsanikuks Ervi Kaasiku. Teine ja kolmas koht selguvad laupäevase võistluse käigus.

Harrastajate klassi juhib, mitte küll suure edumaaga, Laura Liivamägi. Tema järel on aga Merilin Vips ja Kristina Liivand, kes mõlemad samuti esikohale pretendeerivad.

Poniratsanike klassis on võrdlemisi suur edu Järvamaa RSK liikmel Maribel Tuiken il, kuid teoreetiline võimalus teda püüda on nii Stella Brett Mesilal kui ka Kirkke Eliise Põldsalul.

Juunioride ja noorte klassis on konkurents kõige tihedam – enne viimast etappi on Eliise Kõva, Anna-Liisa Raudsepp ja Malin Kisant tihedas konkurentsis. Esimese ja kolmanda koha punktiseisude vahe on vaid 3.6 punkti. (Võrdluseks: kohapunktid klassis Keskmine 100 jagunevad 20, 18, 16, 15, 14 jne.)

Nii nagu noorhobuste klassis, on ka avatud klassis võitja endale edumaa kindlustanud – selleks on Kertu Reimann, kes ratsutab ESH`l Pincerton. 2.-4. koht on veel lahtised – neile pretendeerivad Marit Poltimäe, Ervi Kaasiku ja Vilvi Laanet.

Karikasarja punktiseisuga saab lähemalt tutvuda aadressil: http://www.ratsaliit.ee/est/g199s4601

Krossirada on võimalik üle vaadata alljärgnevaid linke kasutades:

http://en.mycoursewalk.com/course_walk/show/1340 80cm

http://en.mycoursewalk.com/course_walk/show/1341 100cm

Ootame teid laupäeval Niitväljale kolmevõistluse karikasarja finaalile kaasa elama! Ratsastus ja takistussõit toimuvad paralleelselt ning algavad kell 10. Maastikusõidu algus kell 16.00. Võistlust toetavad Kaasiku Talupidaja OÜ, Ott Vanaselja ja Farm Plant Eesti AS.

Joosep Tikk, Ants Sähka