Laupäeval jõuab lõpule selleaastane Tallinna RSK harrastajate karikasari takistussõidus

Tallinna RSK korraldab harrastajate karikasarja juba kuuendat hooaega. Homme selguvad järjekordsed karikavõitjad madalamas (70 cm) ja kõrgemas (95 cm) ringis. Eriliselt suur rebimine saab toimuma just kõrgemas arvestuses.

Päev algab traditsiooniliselt vara ehk kella kümneks on juba teada, kes on võitnud sellel aastal harrastajate karikasarja madalama arvetuse kõrgusel 70 cm.

Hetkel hoiab seal liidripositsiooni Merle Trestip (Tallinna RSK) 52 punktiga, teda jälitab Reedik Kivisoo (Saaremaa RK) 36 punktiga ja tihedalt kannul on kolmandat kohta hoidev Margit Lindre (Märjamaa SK) 35 punktiga.

Kõrgema arvestuse finaal peetakse kõrgusel 95 cm, mis on ühtlasi ka soojenduseks järgmisel nädalal toimuvatele harrastajate meistrivõistlustele. Enne viimast mõõduvõtmist on üldarvestuse seis üsna tasavägine: juhib Risto Märtson (Ruila Tall) 46 punktiga, teisel kohal on Severin Puss (Tallinna RSK) 40 punktiga ja kolmandal Küllike Laius (Tallinna RSK) 35 punktiga. Selles arvestuses on küll igati otsustavaks laupäevased tulemused.

Kui harrastajad on karikad ära jaganud, ootab neid ees 6 takistuse sõit, kus saab nii ennast kui ka oma hobust proovile panna. Samuti on plaanis mitmed avatud klasside sõidud.

Kohtumiseni homme Veskimetsas!

Ingrid Pruual, Tallinna RSK