Laupäevase noorte ratsanike võit Okko Pöllanenile, Randpere teine

Laupäevane võistluspäev Saku Suurhallis algas noorte ratsanike teise sõiduga, kus võidu võttis soomlane Okko Pöllänen hobusega Dermalogica Pure Power, eilne võitja Linda Randpere ja Roos lõpetasid teisena.

Tänase noorte ratsanike raja kõrguseks oli 130cm, parimad selgitati puhtus-kiirus põhimõttel. Kui oma soorituse oli teinud Okko Pöllonen hobusega Dermalogica Pure Power, oli põhjust arvata, et võitja on selgunud. Noormees pani heas mõttes "hullu" – hobune oli pisut närviline, kiirus oli tohutu, kuid latid jäid peale ning kolm sekundit senisest liidrist kiirem aeg viis nad juhtpositsioonile. Paremat tulemust keegi enam välja ei sõitnud ning nii läkski võit Soome.

Teine ja kolmas koht aga tulid laupäevasest avasõidust Eestisse. teisena lõpetasid eilsed võitjad Linda Randpere ja Roos, kolmandana Kristi Luha ja Vacantos. Eestlastele kuulusid ka auhinnalised kaheksas, üheksas ja kümnes koht, vastavalt Catlyn Resto ja London, Ketlin Ramjalg ja Qatimini des Vergers Z ning My Relander ja Blackwoodland Rock.

Otseülekannet vaadake Delfist, tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/14588