Laupäevase Rolexi sõidu võitis poolakas Tomaszewski Trojkal, parim eestlane Kallaste Ex Caliburil kolmas

Sarnaselt laupäeva hommikuse noorhobuste sõiduga jõudis ka õhtuses Rolex Ranking punkte andnud 145 cm kõrguste takistustega parkuuris ümberhüpetele arvestatav hulk võistluspaare, sedapuhku 23, ning esimese võidu said poolakad.

Poolakas Antoni Tomaszewski ja Trojka, kes tänavu mitmeid häid sõite teinud, jäid tänaõhtuses sõidus teistele ümberhüpetel püüdmatuks. Teise koha saavutanud Valgevene takistussõitja Vasil Ivanov ja Londokor ei jäänud samas neist palju maha. Eesti parima tulemuse sõitsid välja ümberhüpetel viimasena startinud Andrus Kallaste ja Ex Calibur. Auhinnalisele seitsmendale kohale jõudsid puhta sõiduga Gunnar Klettenberg ja L.B. Carnival L.B. La Silla. Meie takistussõitjatest osalesid ümberhüpetel ja Kätlin Sehver ja Utinka, kes kogusid seal neli karistuspunkti, mis andis neile 13. koha ja 5 punkti maailma edetabelisse.

Ümberhüpete kiireima aja sõitsid tegelikult välja Peter Geerink ja Winston, kui viga ühel takistusel andis neile auhinnalise üheksanda koha. Siim Sinijärv ja Zidante P ning Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Trooja lõpetasid nelja, Paul Argus ja Uppercut, Tiit Kivisild ja Calina kaheksa ning Rein Pill ja Konstantinos üheksa karistuspunktiga. Tänasel õhtul on kavas veel kuue takistuse sõit.