Laura Bechtolsheimer abiellus päikesepaistelistes Alpides

Möödunud laupäeval jõudis abieluranda Londoni OM-i võistkondliku kuldmedali ja individuaalse pronksi võitja, koolisõitja Laura Bechtolsheimer, kes kihlus mullu augustis professionaalse polomängija Mark Tomlinsoniga.

Pulm toimus imeilusa ilma saatel Šveitsi Alpides vägagi auväärses seltskonnas, kuna Mark Tomlinson nimelt mängib polot koos printside Harry ja Williamiga, kes ka üritusest osa võtsid. Williami saatjaks oli mõistagi tema abikaasa, 5ndat kuud lapseootel Kate Middleton.

Tunniajane tseremoonia leidis aset Arosa’s Protestandi Kirikus ning sellele järgnes vastuvõtt Laura miljardärist vanaisale Karl-Heinz Kippile kuuluvas Tschuggen Grand Hotellis. Kipp on Saksamaa kaubamajade keti Massa omanik.

Laura Bechtolsheimer (28) sündis Saksamaal, kuid kolis Suurbritanniasse Gloucestershire'isse juba imikueas. Laura ja tema elukaaslane Mark Tomlinson (30), kellega ta tutvus oma venna kaudu, võtsid osa ka prints Williami ja Kate Middletoni pulmast 2011. aasta aprillis. Tomlinson kuulub Suurbritannia polokoondisesse ning ka tema vend ja õde on professionaalsed polomängijad, nende vanemad on Beaufort Polo Club'i omanikud.

Mõned pildid pulmast leiate ajalehest The Telegraph