Lehtsaar ja Klettenberg saavutasid häid tulemusi Poolas

Berit Lehtsaar ja Qastania. Foto: KJ Lotar Biskupiec Facebook, Malgorzata Boba Photography

Eelmisel nädalavahetusel, samal ajal, kui osad meie sportlased võistlesid kas Pärnu rannas, Soomes või tegid ettevalmistusi Tokyos, võistlesid Berit Lehtsaar ja Gunnar Klettenberg Poolas, Biscupieci nimelises linnas CSI2* võistlusel. Beritil olid kaasas hobused Solei Solei, C Qastania ja Calinda. Gunnaril Hunter, Esprit du Buisson Z ja B Captain Norman. Mõlemad sportlased näitasid head vormi ja tegid häid tulemusi.

REEDE

Päeva parima tulemuse sõitis välja Berit Lehtsaar hobusega Solei Solei, kui 130 cm kõrguses Medium Touri nimelises sõidus, mida peeti kiirusele ja puhtusele, saavutati teine koht. Märkimisväärne on, et sõidus osales 78 võistluspaari, kellest 36 läbisid raja vigadeta.

LAUPÄEV

Teine võistluspäev jäi meile pisut tagasihoidlikumaks, kuid auhinnalisi kohti saavutati siiski. Berit Lehtsaar ja Calinda saavutasid 120 cm kõrguses kiirus-puhtus parkuuris puhta sooritusega 9. auhinnalise koha 41 sportlase hulgast. Sõidu võitis Eestiski väga palju võistlemas käinud lätlane Kristine Egle.

Kahefaasilise 130 cm kõrguse parkuuri sõitis Berit hobusega Solei Solei samuti vigadeta, saavutades 62 sportlase hulgast 7. auhinnalise koha.

Gunnar Klettenberg autasustamisel

PÜHAPÄEV

Viimase võistluspäeva peaala, milleks oli GP kõrgusel 145 cm, oli meie sportlastele kindlasti kõige edukam. Sõidust võttis osa 54 võistluspaari, kellest 11 pääsesid ümberhüpetele. Nende hulgast 4 sõitsid ka ümberhüpped vigadeta. Gunnar Klettenberg sõitis seda parkuuri hobusega B Captain Norman ning saavutas ühe veaga ümberhüpetel kõrge 6. auhinnalise koha. Berit Lehtsaar pääses C Qastaniaga samuti ümberhüpetele ning lõpetas sõidu auhinnalise 9. kohaga.