Leszno Grand Prix võit Mehhikosse, lätlane Neretnieks teine

Täna jõudis Lesznos lõpule kaks nädalavahetust kestnud võistlusperiood. Võistluse lõpplahenduseks oli traditsiooniliselt Grand Prix, kus seekord osutus parimaks Mehhiko takistussõitja Santiago Lambre hobusel Wasabi, tõsises konkurentsis lõpetas teisena tänavu Läti esinumbriks tõusnud Kristaps Neretnieks Continuel.

Sarnaselt eilsele MK rajale ei tundunud ka tänane Grand Prix olema kergete killast. 50st alustanust jõudis ümberhüpetele neli, kusjuures katkestajaid oli 13. Ümberhüpetel suutis ainukesena vigu vältida mehhiklane Santiago Lambre hobusel Wasabi olles seejuures ka ümberhüpete kiireim. Teisele kohale jõudsid Kristaps Neretnieks ja Continue, kes olid nelja karistuspunkti juures üle kolme sekundi kiiremad kolmanda koha saavutanud poolakast Lukaz Kozast ja hobusest El Camp. Viimased muide osalesid sarnaselt Neretnieksiga ka tänavusel Tallinn International Horse Showl.

Grand Prix sõidus osales ka Gunnar Klettenberg, kes täna asus starti hobusel Lance S. Tulemuseks jäi kaheksa karistuspunkti ja 19s koht. Paremini läks Klettenbergil keskmise ringi finaalis kõrgusel 140 cm, kus ta pääses hobusel L.B. Carnaval L.B. La Silla ümberhüpetele. Tulemuseks jäi neli karistuspunkti ja 13s auhinnaline koht. Keskmise ringi finaali võitis Madalmaade paar Jody van Gerwen ja Caramel Wijngaardhoeve Z.