Leszno Grand Prix võitsid Michal Kazmiercsak ja Stakorado

Hiljuti Tallinnas kolmandal kohal lõpetanud ning Šiauliais võitnud poolaks Michal Kazmierczak oli Stakoradoga võidukas ka Leszno Grand Prix sõidus, alistades MK-sõidu võidukad Leon Thijsseni ja Haertthago.

Eile jõudis Lesznos lõpule seal pühapäeval alanud CSI3*-W tasemega rahvusvaheline võistlus. Finaalalana oli kavas 150 cm kõrguste takistustega Grand Prix, kus ümberhüpetele pääses kuus paari, neis kolm Poolast, kaks Tšehhist ja üks Madalmaadest. Võidu jätsid kodumaale viimasel kuul üliedukad olnud Michal Kazmierczak ja Stakorado. Sama paar saavutas mäletatavasti Tallinnas kolmanda koha ja võitis Kertu Klettenbergi ees Šiauliai Grand Prix. Teisena lõpetas eile üleeilse MK sõidu võitnud hollandlane Leon Thijssen hobusega Haertthago. Hanno ja Eldorado eile katkestasid.

Kõrgusel 145 cm, mis oli Kuldtuuri finaaliks, lõpetasid Hanno ja Spartacus küll vigadeta, kuid olid Tabel C parkuuri jaoks liialt aeglased jõudmaks auhinnalistele kohtadele. Lõppkoht oli neil 18. Kuldtuuri finaali võitis sakslane Marcel Marschall hobusega Undercontract. Ellermanni tulemuseks Hõbetuuri finaalis hobusega Patrol V jäi kaheksa karistuspunkti.