Lesznos MK etapilt suurimad punktid Wechtale, Gutkauskasele ja Wasilewskile

Takistussõidu Kesk-Euroopa MK liiga hakkab lähenema lõpule, põhja regiooni 2015/2016 hooaja eelviimane etapp peeti möödunud nädalalõpul Lesznos, Poolas, kus võidupunktid noppis GP neljandana lõpetanud Poola sõitja Maksymilian Wechta.

Paraku ei olnud meie liiga sõitjatel Leszno CSI3*-W 54 osalejaga toimunud GP-s märkimisväärset edu. Sõidu ja kena auhinnaraha 33 330 zlotti võitis sakslane Thomas Holz hobusel Adilot, kes edestas napilt ümberhüpetel samuti puhtalt sõitnud uusmeremaalast Bruce Goodini hobusel Freestyle. Kolmas koht läks Suurbritanniasse Ben Talbotile ja Sacramentole, kes olid ümberhüpete viimased nullid. Maksymilian Wechta oli Kesk-Euroopa liiga parima sõitjana kiireim neli hobusel London. Teise koha punktid võttis ümberhüpetel kõige tagasihoidlikuma tulemuse – 8 kp – teinud ja sellega 7nda koha pälvinud leedukas Danielius Gutkauskas hobusel Tom Riddle S. Kolmanda koha punktid korjas üheksandana lõpetanud poolakas Lukasz Wasilewski Wavantos vd Renvillehoevel. Eestlased Leszno MK etapil ei osalenud.

Kesk-Euroopa MK liiga finaal peetakse 25.-28.02.2016 Poola pealinnas Varssavis. Enne finaali on põhja regioonis jäänud toimuda veel vaid ühel etapil, milleks on Poznan CSI3*-W 10.-13.12.2015. Lõuna regioon nii aktiivne ei ole, nende kokku viiest etapist on üks juba ära jäänud, kuid pidamata on veel neljas ja viimane kahe tärni etapp Budapestis 27.-29.11.2015.

Leszno tulemused leiate: https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/235