Liiga liidrid Urmas Raag ja Rein Pill alustavad täna Varssavis finaalheitlust Pariisi piletitele

Urmas Raag ja Ibelle van de Grote Haart; foto Susanna Liis Ole

Tänasest pühapäevani peetakse Varssavis Kesk-Euroopa takistussõiduliiga finaalvõistlus, mille liidrikohta hoiab enne otsustavaid sõite Urmas Raag, talle järgneb Rein Pill. Pariisi pääseb meie liigast kolm sportlast.

Enne kolme finaalsõitu võib end veidi kindlamalt tunda Urmas Raag, kelle viie parima etapi summa on 83 kui Rein Pillil on see 75 ja lätlasel Kristaps Neretnieksil 68. Järgnevad lähestikku kolm sportlast – 64 ungarlanna Mariann Hugyecz, 63 rumeenlane Andrea Herck ning 61 tšehh Ales Opatrny. Tugevad sõitjad kõik.

 

Täna on kavas esimene osavõistlus, 145cm Tabel C. Punkte saavad esimesed kümme, kui võitja saab 10 punkti ning kümnes 1. Hommses teises osavõistluses hüpatakse kõrgusel 150cm, sõit on kavas ümberhüpetele ning jagatakse tavapäraseid MK-etapi punkte – 20-17-15-13-12-11-..-1. Lõplik selgus saabub pühapäeval, kui kõrgusel 155cm jagatakse topeltpunkte.

 

Tänases avasõidus stardib Raag Carlosega, Pill hobusega A Brok. Ibellega hüppab Raag täna 140cm parkuuri, Pill Alfonsiga kõrgusel 130cm. Viimases osaleb eestlastest veel Kaia Loviisa Kink.

 

Varssavi tulemused leiate aadressilt https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/523