Liivimaa Ratsaklubi alustab särtsakalt oma 16. klubihooaega.

Suured talvekülmad on taandumas ning tilkuvad räästad lubavad peagi kõikide hobusportlaste rõõmuks rohelisi kopleid ja võilillevälusid. Sooja ilma ootuses korraldab 5. märtsil vastne juubilar, sõbrapäeval 15aastaseks saanud Liivimaa Ratsaklubi hooaja avavõistluse.

ERL kalenderplaani välises jõukatsumises saab mõõtu võtta kolmes parkuuris. Hiliste ärkajate ning kaugemalt tulijate suureks rõõmuks on päeva avasõitu esimeseks stardiajaks kell 11.00, parkuuriks väiksema võistluskogemuse ning suuremate kõrguste pelgajate lemmikparkuur – 80 sentimeetrit puhtusele ja kiirusele.

Võistluspäeva teiseks alaks on kell 13.00 algav tabel C järgi korraldatav parkuur kõrgustega kuni 100 sentimeetrit, mis tõotab kindlasti tempokaid ja veel kord tempokaid etteasteid. Sportliku päeva lõpetab kahefaasiline parkuur kõrgustel kuni 110 sentimeetrit (võistluste juhend http://www.liivimaaratsaklubi.ee/uudised.html).

Kõigil, kes kardavad taanduva külma näpistusi, on võimalik võistlustest osa saada soojas tallikohvikus, kus juba legendaarseks saanud kiluvõileibu (ning palju muudki maitsvat ja meelepärast) pakub kohvikupreili Sille.

Ootame kõiki võistlejaid veetma toredat ja sportliku laupäeva!