Liivimaa Ratsaklubi avas välihooaja takistussõiduvõistlusega

110 cm parkuuri võitjad Triinu Riisberg (Liivimaa RK) ja Weenus S. Foto: erakogu

11.mail toimus Saksa Ratsutamiskompleksis Liivimaa Ratsaklubi välishooaja avavõistlus. Mõõtu võeti takistussõidus kõrgustel 90-120 cm, kus vihmast ja külma ilma trotsides tehti pea 50 starti.

120/130 cm handicap sõidus osales vaid kaks paari, mõlemad hüppasid 120 cm rada. Kusjuures lõpetasid mõlemad paarid ka vigadeta sõiduga. Kiirema ajaga noppisid võidu Rainer Hõim (Tartu Kalevi RK) ja Odin, teised olid Melissa-Marion Amiel (Viljandimaa RSK) ja B Cooper.

Kümme paari osales 110 cm puhtus-kiirus parkuuris. Puhta sooritusega lõpetas kaks paari – esimese positsiooni hõivasid Triinu Riisberg (Liivimaa RK) ja Weenus S, teised olid Kertu Kütt (Tartumaa RSK) ja Clarisa. Kolmandale kohale platseerusid Kärol Valvik (Nõo RK) ja Grenardi, kes teenisid rajal 4kp.

Puhtusele ja kiirusele peeti ka 100 cm võistlusklass. Seitsmeteistkümnest paarist üheksa lõpetas raja vigadeta. Parima tulemuse said kirja Hanna Smirnov (Tartu Kalevi RK) ja Tinstar Von Talwigk Z. Teise koha sõitsid välja Ragne Liigia Hiir (RK Ruila Tall) ja Carra Steady Cruise, kolmandad olid Gertrud Pauska (Tartu Kalevi RK) ja Ievina.

Võistluspäeva avaparkuur toimus kõrgusel 90 cm. Esikolmiku moodustasid Liivimaa RK sportlased – võidu noppisid Grete-Liis Lepp ja Charlene, teised olid Tiia Tallo ja Osman S. Kolmanda positsiooni hõivasid 110 cm parkuuris võidu noppinud Triinu Riisberg ja Weenus S.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/7123/TS_Saksa_11.05.19.pdf?1557599836