Liivimaa Ratsaklubi ja Tartu Linna meistrivõistlused kahevõistluses juba sellel laupäeval Saksa talus

Juba sellel laupäeval on kõikidel hobusesõpradel võimalus kaasa lüüa Terje ja Urmas Saksa Ratsakomplekis toimuval suurejoonelisel kahevõistlusel, mille käigus jagatakse välja ka Tartu linna meistritiitel kahevõistluses.

Ehkki alanud kevad pole kaasa toonud oodatud soojalainet ning enne rannahooaja ametlikku algust tuleb läbida lumesulamistest tingitud suurvete aeg, ei morjenda see tõelist sportlase hinge. Veel vähem siis ratsasportlase oma. Kuna tegemist on kahevõistlusega, siis sportliku päeva esimene stardikell avatud klassi võistlejatele skeemis L0, kõlab unesõpradele õudutekitavalt vara, kell 10.00.

Kella 13.00st saavad startimiseks loa avatud klassi sportlased klassis B, FEI CCI 1*.

Pealtvaatajatele vaatemängulisema osa ehk siis takistussõidu algus kõrgustel 80 sentimeetrit on planeeritud kella 16.00ks. Poolteist tundi hiljem, ehk siis kell 17.30 antakse võimalus hobustele ja ratsanikele end kõrgematel takistustel tõestada ning algab takistussõit kõrgusega 105 sentimeetrit.

Võistluste juhend http://saksahobused.ee/voistlused/2011/0326juhend.pdf

Pineva päeva käigus jagatakse sportlike etteastete tulemusena välja Tartu Linna meistritiitlid kahevõistluses ning loomulikult sellega kaasnev au ja kuulsus ja kullasära.

Külmakartlikel pealtvaatajatele on võimalus võistlust jälgida soojast maneežikohvikust, kus konkurentsitult Eesti parimaid kiluleibu pakub kohvikupreili Sille.

Kui tibusid loetakse sügisel, siis meistritiitleid jagatakse aastaringi. Sellel laupäeval siis juba Saksa talus!