Liivimaa Ratsaklubi Suvise Karikasarja parimad selgusid möödunud laupäeval

Möödunud laupäeval selgusid perekond Saksa ratsakompleksis tänavusivise Liivimaa Karikasarja erinevate arvestuste parimad. Kes millise klassi võitis, sellest järgnevas.

Kokku peeti Liivimaa sarjas arvustust viies erinevas võistlusklassis. Kõrgeima arvestuse etapid peeti kõrgusel 120 cm, final 125 cm. Enim punkt, 42.5, kogus selles klassis Kristi Luha (Tartumaa), kellele järgnesid 37 punktiga Catlyn Resto (Tartumaa) ja vaid kahel etapil osalenud ning 27.5 punkti kogunud Kairi Dräbtsinskaja (Viljandimaa).

Kõrgusel teiseks võistlusklassiks oli 110 cm ja seal osutus parimaks 52 punkti kogunud Catlyn Resto. Võitjast võrdselt 17.5 punkti vähem kogusid Inge Parv (Liivimaa) ja Grete-Liis Lepp (Liivimaa), kellest esimene teenis teise koha tänu paremale tulemusele finaalis. 100 cm tasemel peeti arvestust nii harrastajate kui avatud klassi arvestuses. Harrastajate esikolmikusse jõudsid Erle Raudam (Tartumaa), Maarja-Liis Järvekülg-Luoma (Nõo) ja Sofya Tsyrulnikova (Liivimaa), avatud klassis Maria Johanna Reinstein (KRT), Stella-Ingrid Liinamäe (Tartumaa) ja Erle Raudam.

Algajatele ratsutajatele oli kavas 80 cm arvestus, kus kogus 62.5 punkti Stella-Ingrid Liinamäe tagades sellega endale võidu. Teise summa kogus Mirell Luts (Liivimaa), kolmanda Sofya Tsyrulnikova.

Nimetagem ära ka finaaletapi võitjad. 125 cm Kullo Kender (Tartumaa) ja San Antonio, 115 cm Catlyn resto ja London, 105 cm Brita Tuvi (Viljandimaa) ja Jaffary ning 85 cm Mariaana Ilves (Viru ratsu) ja Raduga.

Liivimaa sarja koondtulemused leiate aadressilt http://www.ratsaliit.ee/est/g199s4853, finaali tulemused http://www.ratsaliit.ee/est/g199s4851