Liivimaa Ratsaklubi tähistab Eesti Ratsaspordi Liidu 90. aastapäeva juba sellel laupäeval

Laupäeval, 12.05.2012. a, soovitab Liivimaa Ratsaklubi kõikidel, kes parasjagu pole hõivatud Eesti Ratsaspordi Liidu 90. aastapäeva paraadiga, pöörata oma autod Lõuna- Eesti poole Luunjasse Saksa Ratsakooli, kus Liivimaa Ratsaklubi tähistab oma hooaja avavõistlustega ja Tartu Linna Meistrivõistlustega Takistussõidus tähtsat ratsaliidu aastapäeva.

Võistlus algab laupäeval juba kell 10.00, kui võistlejad saavad võtta osa ERL-i kalenderplaani mittekuuluvast võistlusalast, mis toimub kõrgusel 60-80 cm. Nimetatud võistlusala toimub puhtusele ja kiirusele. Kell 12.00 algab ERL-i kalenderplaani kuuluv takistussõit 90-100 cm, mis toimub samuti puhtusele ja kiirusele. Nimetatud võistlusala raames saavad ka NHTS kvalifikatsiooni täita 4aastased hobused.

Järgmiseks võistlusalaks on takistussõit 110 cm, mis toimub puhtusele ja kiirusele. Nimetatud võistlusala raames toimuvad ka avatud Tartu Linna Meistrivõistlused juunioridele ja noortele. Viimaseks võistlusalaks on parkuur kõrgusega 120 cm, mis toimub ümberhüpetele, lisaks pärjatakse parimaid selles klassis Tartu Linna Meistrivõistluste medaliga seenioridele.

Nimetatud võistlus on ka esimene võistlus Liivimaa Ratsaklubi suvisest karikasarjast (http://hobumaailm.ee/index.php?page=1&m=4&y=2012&id=1466). Avatud on loomulikult ka kohvik ning loodetavasti ka midagi, mis pakub ostmisrõõmu pühapäevaseks emadepäevaks.

Kõik sportlased siis registreerima ja treenima, et Tartu Linna meistrimedalid just oma klubile võita!

Liivimaa RK