Liivimaa ratsaklubi võistluselt kaks võitu Gea Kiudorfile ja Pirellale

Möödunud pühapäeval peeti perekond Saksa ratsakeskuses takistussõiduvõistlust, kus kaks kõrgemat sõitu õnnestus võita Gea Kiudorfil hobusega Pirella.

Gea Kiudorf (Pärna) ja Pirella jäid teistele püüdmatuks nii Tabel C arvestusega 110 cm kõrguses kui ka tõusva raskusega 120 cm kõrguses sõidus. 120 cm lõpetasid teise tulemusega Stella-Ingrid Liinamäe (Tartumaa) ja Calimero von Cimely, kolmandana Annika Veerpalu (Pärnumaa) ja 17aastane Eepos. 110 cm saavutasid teise koha neljale karistussekundile vaatamata Melissa-Marion Amiel (Viljandimaa) ja Lando III ning kolmanda koha Raina Järv (Pärna) ja Porsenna.

Juba kirjaledatud võistlusaladele eelnesid veel parkuurid kõrgustel 80 cm ja 100 cm. Viimase esikolmikusse jõudisd Kaarel Kuslap (Pärna) ja Merle Trestip (Tallinna Ratsaspordiklubi), mõlemad hobusega Pamela ning Helina Kalev (Liivimaa) hobusel Putter Atacama. 20 cm madalamal võitsid Kristina Sööt (Nõo) ja Artik, teisena lõpetasid Erle Raudam (Tartumaa) ja Jaffary, kolmandana sarnaselt 100 cm sõiduga Helina Kalev ja Putter Atacama.

Liivimaa võistluse kõik tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/system/files/98/Tul_TS_Saksa_23.03.14.pdf?1395647897