Linda Randpere ja Lord Leu võitsid Ypäjäl Soome juuniorite sisemeistrivõistlused

Täna jätkus Soomes Ypäjä ratsakeskuses Ypäjä Winter Show nime kandev takistussõiduvõistlus. Tänagi ei jäänud eestlased võiduta, teistele püüdmatuks jäid juuniorite sõidus, mis muide oli Soome juuniorite sisemeistrivõistlusteks, Linda Randpere ja Lord Leu.

Eestlastele edukaimaks sai täna keskpäeval toimunud juuniritele avatud ümberhüpetega 125 cm sõit, kus starti asus 45 paari, kellest põhidistantsi läbisid vigadeta tervelt 20. Ümberhüppajate hulgas olid meie Mai-Britt Nuudi ja Palimera ning viimasena startinud Linda Randpere ja Lord Leu (mõlemad sportlased Ruila Tall). Mai-Britt ja Palimera kahjuks ümberhüpetel tulemust kirja ei saanud, kuid Linda Randpere ja Lord Leu suutsid senist liidriaega rohkem kui poole sekundiga ületada, mis loomulikult andis neile võidu. Selle tulemusega võitsid Linda ja Lord ühtlasi 52 osaleja seas Soome juunioride sisemeistrivõistlused.

Juuniorite sõidule järgnes 130 cm, mis samuti ümberhüpetele ning kuhu pääsesid eilse sama kõrguse 25 parimat. Ainsa Eesti võistluspaarina pääsesid ümberhüpetele Madis Morna (KRT) ja MG Glendora, kes võtsid seal maha kaks takistust, kuid sellele vaatamata lõpetasid auhinnalisel neljandal kohal. Ümberhüpetel osales 5 paari. Puhta sõidu tegid 110 cm-s parkuuris 38 osaleja seas ka Mari-Liis Oberg (Tondi) ja Maco, pääsedes selle tulemusega 8ndale auhinnalisele kohale; samas sõidus olid puhtad ka Katrin Pill ja Zoe, kelle välja sõidetud aeg ei võimaldanud aga kahjuks auhinnalist kohta (14.). Päeva peaalal, 140 cm sõidus, eestlased paremate kohtade eest võidelda paraku ei suutnud. Ala võitis Ville Peltokoski (Oulun Urhieiluratsastajat) hobusel Dynamic van de Heerkenshoeve.