London Olympia Grand Prix võitis Ben Maher hobusel Diva II

Eile hilisõhtul jõudis Londonis lõpule nädalapäevad kestnud London International HorseShow, mille Grand Prix võidu jätsid kodumaale Ben maher ja Diva II.

Londoni suurvõistluse viimaseks alaks oli Olympia Grand Prix nime kandnud 160cm kõrguste takistustega parkuur, kus starti asus 28 võistluspaari, kellest ümberhüpetele pääses viis. Viie õnneliku hulgas oli Londoni publiku rõõmuks suisa kolm britti, lisaks hollandlane ja prantslane. Heitlus esikohale oli pinev, kuna kolm ümberhüpped vigadeta läbinud võistluspaari sõitsid aja samasse sekundisse. Kodupubliku ovatsioonide saatel sõitsid parima aja välja Ben Maher ja Diva II. Võitjatest pool sekundit aeglasemalt lõpetasid teisel kohal Maikel van der Vleuten ja VDL Groep Arera C, kolmanda tulemuse saavutasid Kevin Staut ja Ayade de Septon et HDC.

Ümberhüpetel osalesid veel britid Scott Brash ja John Whitaker. Maailma esinumber Brash kogus hobusega Hello Guv`nor 14 karistuspunkti ja oli neljas, Whitaker ja Argento otsustasid ümberhüpped katkestada, pälvides sel moel viienda koha.

Kõik Londoni suurvõistluse tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/978/978zeitplanDEU.htm?style=longines