Londoni rakendi etapivõit IJsbrand Chardonile, Exell viies

Londoni Olympia hallis eile peetud rakendispordi MK seitsemendal etapil võtsid hollandlased kaksikvõidu, neist parim oli IJsbrand Chardon, teisena lõpetas Koos de Ronde.

Enamus Londonis võistelnud seltskonnast osales eelmisel nädalavahetusel Genfis maailma suurimal siseväljakul peetud osavõistlusel ning nüüd andis suurelt väljakult oluliselt väiksemale tulek tunda. Vigadeta ei läbinud esimese vooru rada ükski kutsar, kusjuures Chardon pani end suure pinge alla, ajades maha juba esimese takistuse palli. Õnneks jäi see tal ka ainukeseks ning ajaline tulemus ületas kõiki teisi. Päev varem Londonis sõidu võitnud Boyd Exell ajas seekord maha kaks palli ning pidi leppima viienda kohaga.

Teises voorus, kuhu pääsevad kolm parimat, ei läbitud samuti distantsi vigadeta. Võitnud Chardonil pudenes üks, teiseks tõusnud de Rondel kaks ning kolmandana lõpetanud 23-aastasel sakslasel Michael Brauchlel suisa kolm palli. Vaatamata sellele oli noor sakslane õnnelik, sest see oli tema teine kord osaleda võitjate voorus. Hetkel hoiab sakslane sarjas viiendat kohta, olles lähedal finaali pääsule – kuue parima hulka. Samas mainigem, et viiendat kohta jagab hetkel võrdse punktide arvuga neli kutsarit. Rakendi MK finaal toimub 8.-10. veebruaril, 2014.a. Bordeaux`s, enne veda peetakse veel etapid tuleval nädalal Belgias Mechelenis ja 17.-19. jaanuaril Saksamaal Leipzigis.

Londoni suurvõistluse tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/857/857zeitplanENG.htm , täna on kavas Lääne-Euroopa takistussõidu MK-etapp.