Longies Global Champions Touri Hamburgi etapp Ludger Beerbaumile hobusega Casello 2

Viis nädalat järjest on maailma erinevates osades peetud Longines Global Champions Tour`i etappe, viimatine möödunud laupäeval Hamburgis, kus kodupubliku rõõmuks jättis võidu Saksamaale Tema Ise ehk Ludger Beerbaum hobusega Casello 2.

Hamburgi suurel muruväljakul peetud võistluse ümberhüpetel osales pärast kahe 160cm kõrguse vooru puhtalt läbimist kaheksa võistluspaari. Beerbaum ja Casello 2 olid pretsedenditult kiireimad ja suutsid vältida vigu, mis ei andnud ülitituleeritud Saksamaa legendile muud võimalust, kui võita. Beerbaumile väga lähedase aja sõitis välja ka viimase kaasamaalane, tuuri üldliider Christian Ahlmann, kes järjekordsel etapil osales hobusega Codex One. Paraku tuli üks latt maha ja tulemuseks viies koht, mis samas tagas liidripositsiooni säilimise.

Puhtaid sooritusi ümberhüpetel oli lisaks Beerbaumile veel kaks. Teise kohaga lahkusid Hamburgist hollandlane Harrie Smolders ja Don VHP Z, kolmandana Kolumbia sõitja Daniel Bluman hobusega Sancha LS.

Sarja liider Christian Ahlmann lisas Hamburgis hobusega Codex One viienda koha punktid: foto globalchampionstour.com

Pärast viite peetud etappi on sarja liidrina Christian Ahlmann kogunud 161 punkti, mis annab talle soliidse edu – 65 punkti kaugusel on teisena itallane Emanuele Gaudiano. Kolmandal kohal on itallasest vaid punkti vähem kogunud prantslasest maailma esinumber Simon Delestre.

Sarja etappides on nüüd nädalane paus, jätkatakse 19.-22. maini peetaval Madriidi võistlusel. Rohkem infot tuuri kohta leiate aadressilt http://www.globalchampionstour.com/