Lõppenud nädalavahetusel selgusid tänavused Tallinna RSK Karikasarja võitjad

Finaal tõi Tallinna RSK tänavuse karikasarja tabelitesse mitmesuguseid üllatusi ja muudatusi ning paremusjärjestus sai lõplikult paika alles sel nädalavahetusel, kui laupäeval peeti Laste Ringi finaalid ning pühapäeval Harrastajate Ringi finaalid.

Mõnusa ratsutamisilmaga ning rohkete startidega möödunud nädalavahetus läks üldjoontes hästi korda ning kümnes erinevas arvestuses jagati välja ohtralt rosette.

Kahe päeva madalaima sõidu 50-60 cm kõrgustel takistustel võitis laupäeval Kärt Kaal Wikingil. Laste Ringi madalamas finaalis (75 cm) osutus parimaks Marleen Selge Hornettal (vasakul fotol). Järgnes 90 cm parkuur kahes arvestuses. Laste Ringi kõrgemas finaalis olid kiireimad Liis-Marii Hõbemets ja Windar, avatud klassi võidupaariks osutusid Küllike Laius ja Bingo. Päeva lõpetasid 10 võistluspaari 100 cm kõrguses parkuuris, kust võitjana väljusid Enelin Räni ja Izmail.

Pühapäeval said mõõtu võtta harrastajad ja avatud klasside sõitjad. Harrastajate Ringi madalamas finaalsõidus (70 cm) napsas esikoha Aive Mihkelson Otto-Osborniga, sama kõrguse avatud arvestuses võidutsesid Kristi-Maria Tüvi ja Wiltoona. Kõrgemas (90 cm) finaalis tuli taas kindel esikoht Küllike Laiusele ja Bingole, kes ühtlasi osalesid ka avatud klassis ning garanteerisid sellega ka seal arvestuses esikoha. Võistluse kõrgeimas, 105 cm parkuuris läks võit Helge Likkerile ja Charmillyle.

Ideaalses rivis.. 70 cm autasustamine. Foto: Külli Tedre

Korraldajad tänavad sarja toetajaid – Netre Finance OÜ, Rondemor / Smile Team OÜ, Helketmar Hobuvarustus. Soovime palju õnne karikasarja üldvõitjatele!

Laste Ring 75 cm

 1. Liis-Marii Hõbemets
 2. Kaisa Falkenberg
 3. Marleen Selge

Laste Ring 90 cm

 1. Erle Maido
 2. Liis-Marii Hõbemets
 3. Olga Kopõtova

Harrastajate Ring 70 cm

 1. Merike Varusk
 2. Merike Hallik
 3. Monika Sehver

Merike ja Merike, kuna Monikat ei olnudki kahjuks kohal : ( Foto: Külli Tedre

Harrastajate Ring 90 cm

 1. Aive Mihkelson
 2. Ege Tahk
 3. Liis Laigu

Võistluse protokollid leiate Tallinna RSK kodulehelt.