Lublini Grand Prix võitis poolakas Marek Lewicki, Raag seekord tagaplaanil

Täna jõudis Poolas Lublinis lõpule Cavaliada tuuri teine etapp, kus ainsa eestlasena osales Urmas Raag. Pühapäevase Grand Prix sõidu võitis poolakas Marek Lewicki hobusel Abigejl, Urmas Raagi parimaks tulemuseks jäigi neljapäevane kuues koht.

Täna pärastlõunal peetud 145 cm kõrguste takistustega Grand Prix sõidus pääses ümberhüpetele 38st alustajast viis, kelle hulgas kaks poolakat, kaks venelast ja lätlane. Ümberhüpetel suutis kõigist kiireim olla Marek Lewicki oma hobusel Abigejl suutes selle juures vigu vältida. Viimasega sai hakkama ka venelane Vadim Konovalov, kes sel moel lõpetas hobusega Wilandra teisel kohal. Nelja karistuspunktiga pidid ümberhüpetel leppima kolmandana lõpetanud Lukasz Wasilevski hobusel Wavantos, neljanda koha saanud venelanna Natalia Simonia hobusel Kilar ning viienda koha auhinna saanud lätlane Andis Varna, kes Grand Prix läbis hobusel Chiara 243. Urmas Raag ja Axel du Beaumont paraku paremate hulka ei pääsenud.

Lublini võistluse tulemused leiate huvi korral Poola suurimast hobuportaalist Swiatkoni aadressilt http://www.swiatkoni.pl/news/6670,cavaliada-lublin-relacja.html . Võistlused Poolamaal jätkuvad ka algaval nädalal, mil toimuma saab Kesk-Euroopa MK liiga hooaja tippsündmus ehk finaal. Finaalis selguvad kolm parimat, kes esindavad meie liigat aprilli lõpus Göteborgis toimuvas MK suures finaalis. Üritusel on kohal ka hobumaailm andmaks oma lugejatele operatiivselt infot. Eesti sportlastest pretendeerib teatavasti kolme parima hulka Gunnar Klettenberg.