Lummeni Furusiyya FEI Nations Cup`il triumfeerisid prantslased karistuspunktideta

Sellel nädalavahetusel peetakse Euroopas kaks teise divisjoni Furusiyya FEI Nations Cup`i etappi. Kui Austrias Linzis olid võitjad juba selgunud, käis võistlus edasi Belgias Lummenis, kus võidutses Prantsuse koondis kogumata ühtegi karistuspunkti.

Rahvuste Karika kõrgeimalgi tasemel ei ole just tavapärane, et võitja lõpetab omamata ühtegi karsituspunkti. Prantslaste võidukas võistkond koosseisus Jerome Hurel ja Ohm de Ponthual, Marc Dilasser ja Obiwan de Piliere Jo, Aymeric De Ponnat ja Armitages Boy ning Oliver Guillon ja Lord de Theize seda suutis. Nagu näeme, ei olnud prantslased esindatud sugugi oma tuntuimas koosseisus. Teisel kohal lõpetasid sel nädalavahetusel mõlemale võistlusele meeskonna kokku pannud šveitslased, kelle tulemuseks neli karistuspunkti. Kolmandale kohale jõudis Madalmaade koondis, kellel karistuspunkte juba 17.

Auväärt neljanda tulemusega lõpetasid Lummenis meie põhjanaabrid soomlased, kes muide kogusid etapi võidupunktid. Soomlaste koondisesse, mis lõpetas kaks vooru 22 karistuspunktiga, kuulusid Henri Kovacs ja Carolus Z, Anna-Julia Kontio ja Fardon, Kaarlo Kovacs ja Agropoint Cassius ning Maiju Mallat ja Urleven van de Halle. Soomlased kindlustasid oma neljanda koha teises voorus, kus nulliringid tegid nii Anna-Julia Kontio kui Henri Kovacs. Teise koha punktid divisjoni arvestuses kogusid Lummenist viiendana lõpetanud rootslased (24 kp), kolmanda koha punktid kuuenda koha saanud Belgia sportlased (26 kp).

Lummeni võistluse tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/783/783zeitplanENG.htm?style=longines .