Luunja Jõul lõppes võidukalt Kenderile, Sikorale ja Bachmannile

Täna peeti Luunja maneežis selle aastanumbri viimane ERL-i kalenderplaani kuulunud takistussõiduvõistlus Luunja Jõul 2014, kus alavõidud läksid Kullo Kenderile, Anette Sikorale ja Kelli Bachmannile.

Võistluspäeva kõrgeimaks sõiduks oli hüppevõimsus, kus alustati kõrguselt 130cm. Neljandatele ümberhüpetele, mis peeti kõrgusel 185cm, jõudsid Kullo Kender (Tartumaa) ja Ardesse ning Uras Raag (Tartumaa) ja Carlos. Puhtalt õnnetus neljandad ümberhüpped läbida Kenderil, kes saavutas sel moel alavõidu. Teine Raag, kolmandat kohta jagasid nelja karistsupunktiga kõrgusel 175cm lõpetanud Raag ja Piccolina, Kender ja Axel V, Kristi Luha (Tartumaa) ja Vacantos ning Eleri Kiveste (Vändra) Costner.

Kõrgusel 105cm hüpati puhtusele ja kiirusele. Parima tulemusega lõpetasid Anete Sikora (El Awrah Endurance Team) ja Capella II. Teise koha saavutasid Liisi Põldots (Tartumaa) ja Adelante, kolmanda Stefani sabrodin (Tartumaa) ja Klivlend King. 95cm esikolmiku moodustasid Kelli Bachmann (Tartumaa) ja Walter S, Sikora ja Capella II ning Sabrodin ja Klivlend King.

Luunja Jõulu tulemused leiate aadressilt http://www.hobumaailm.ee/?page=37&m=12&y=2014&id=1576