Luunja Volbri Grand Prix võitsid Urmas Raag ja Piccolina

Eile peeti Luunjas traditsiooniline Luunja Volbri nime kandev takistussõiduvõistlus, mille põhisõidu võidu jättis kodutalli Urmas Raag hobusega Piccolina.

Luunja Volbri Grand Prix takistuste kõrguseks oli 130 cm. Üheteistkümnest alustanud paarist pääses ümberhüpetele seitse, kellest parima tulemuse sõitsid välja Urmas Raag (Tartumaa) ja Piccolina. Teisel kohal lõpetasid Kristi Luha (Tartumaa) ja Vacantos, kolmas koht kuulus jällegi Raagile, seekord hobusega Carlos.

Põhisõidule eelnes mitmed madalamaid parkuure. Kõrgusel 120 cm moodustasid esikolmiku Kairi Dräbtsinskaja (Viljandimaa) ja Peron, Urmas Raag ja Thobias Lauwes Forever ning Liina Helstein (Tartumaa) ja Zitaco M.110 cm sõideti puhtusele ja kiirusele ning eraldi arvestust peeti harrastajatele ja avatud klassile. Harrastajate parima tulemuse sõitsid välja Maarja-Liis Järvekülg-Luoma (Liivimaa) ja Olmar, järgnesid Maria Tsyrulnikova (Liivimaa) ja Calleidus ning Ele Prans (Pärna) ja Heera. Avatud klassi võitis kõrgusel 110 cm Vanessa Mälberg (Viljandimaa) hobusel Peperoni.

Päeva alustati Luunjas kõrgusel 95 cm, kus avatud klassi võitsid Erkki Hõim (Märjamaa) ja Cadium, harrastatajest sarnaselt kõrgema sõiduga Järvekülg-Luoma ja Olmar. Nelja ning viieaastaste hobuste arvestuses oli puhtalt läbijaid 11.

Luunja Volbri tulemused leiate aadressilt http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=5&y=2014&id=1382