Luunjas peeti Pilvepäeva võistlust

Rahvakalendri järgi Pilve nimepäeva kandval laupäeval (toim. eile) , toimus Luunja ratsakoolis Tartumaa klubi korraldatud Pilvepäeva

takistussõiduvõistlus, mis ei kuulunud ERLi kalenderplaani.

Võistluse peakohtunik ja-korraldaja Andri Sabrodin oli mängleva kergusega ettevalmistuse kogu raskuse oma laiadele õlgadele võtnud. Kohal oli kogu lähiümbruse paremik eesotsas legendaarse võroka Peeter Viiardi ja Saksa talu peretütre Siretiga. Sadulasse hüppasid ka olümpiavõitja õde Annika Veerpalu ning rahvuskoondise liige Urmas Raag. Loomulikult ratsutas igas klassis, nii noorte kui vanade hobustega, Beerbaumi kasvu Kullo Kender.

Võisteldi kolmes arvestuses. Päeva alustas lastele mõeldud 90 cm ponidele, millele järgnes koheselt 100 cm avatud klass. Sellele järgnes juba sportlikele maanoortele kõrgemaks tõstetud 110 cm ja 120 cm avatud klassid. Pealtvaatajatele oli avatud puhvet ning Tartu hobuvarustuse kaubamaja osakond. Pingelise võistluse parimad olid 100 cm Kristi Luha Castrol, 110 cm Urmas Raag Geraldinel ja päeva kõrgeimas, 120 cm parkuuris, Kullo Kender San Antoniol.

Pilvepäeva võistluse tulemused on saadaval http://groups.google.com/group/horsemaniacs

Siim Nõmmoja