Luunjas peeti takistussõiduvõistlust No Tere Talv

Möödunud laupäeval peeti Luunja maneežis takistussõiduvõistlus, millel nimeks No Tere Talv. Põhisõiduks oli parkuur kõrgusel 125cm, selle võitis Urmas Raag hobusega Carlos.

Luunja kõrgeima parkuuri ümberhüpetele pääses alustanud kaheksast paarist viis. Esikolmiku kohad jagasid Urmas Raag ja Kullo Kender, kui Raag Carlosega võitis. Kullo saavutas teise ja kolmanda koha vastavalt hobustega San Antonio ja Ardeche Z. Lisaks põhiparkuurile õnnestus Raagil võita ka kõrgusel 115cm, seda hobusega Ibelle van de Groete Haart. Sel kõrgusel järgnesid Raagile Kullo Kender hobusega Ardeche Z ning Stella-Ingrid Liinamäe hobusega Calimero von Cimely. Kõiki nimetatud sportlased kuuluvad Tartumaa klubi ridadesse.

Lisaks kahele juba nimetatud sõidule võeti mõõtu kõrgustel 105cm ja 95cm. Puhtusele ja kiirusele peetud 95cm sõidu esikolmikusse jõudsid avatud klassis Liinamäe ja Fresh-Finesse, Gea Kiudorf (Pärna) ja Lanetta ning Helina Kalev (Liivimaa) ja Putter Atacama. Sama kõrguse harrastajate paremiku moodustasid võitjana Kelli Bachmann (Tartumaa) ja Walter S, teisena Erle Raudam (Tartumaa) ja Jaffary ning kolmandana Katrin-Kai Raid (Pärna) ja Claudius.

105cm peeti samuti puhtusele ja kiirusele, parimaks osutusid Helina Kalev ja Putter Atacama. Neile järgnesid Stella-Ingrid Liinamäe ja Fresh-Finesse ning Kaarel Kuslap (Pärna) ja Heera.

Kõik võistluse No Tere Talv tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/498?locale=et&year=2015