Lyoni MK-etapi olulised sündmused algasid Beatriz Ferre-Salat`i GP võiduga

Lyonis peetakse neil päevil Lääne-Euroopa MK-etapp nii kooli- kui takistussõidus. eilse põhisõndmusena võttis koolisõidu Grand Prix programmi võidu tänavuse EM-i vabakava pronksipaar Beatriz Ferrer-Salat ja Delgado Hispaaniast (Katalooniast).

Koolisõidu Grand Prix oli eile Lyonis kavas esimese alana, kui selle viimasena startisid tänavu Aachenis muusikalise vabakava (Kür) pronksi võitnud Beatriz Ferrer-Salat ja Delgado, kelle soorituse hindasid kohtunikud 79.260% vääriliseks, mis andis suhteliselt veenva esikoha. "Minu hobune sooritas suurepärase testi, samuti õnnestus mul endal vigu vältida. Hobune oli enne areenile sisenemist tõeliselt kuum,"kommenteeris Kataloonias elav koolisõitja. "Lyon on suurepärane võistlus ja jääb minu kodust Barcelonast vaid 600km kaugusele. Mulle on see palju lihtsam, kui jõudmine teistele suurtele võistlustele. Homme esitan oma uut vabakava alles kolmandat korda ja seda esmakordselt sisetingimustes," lisas Beatriz.

Teise kohaga lõpetas eilse Grand Prix tuntud rootslane Patrik Kittel hobusega Deja, tulemusega 76.400%, kolmandad olid Fabienne Lütkemeier ja d`Agostino FRH Saksamaalt tulemusega 74.400%.

Täna on Lyonis kavas Kür, kus jagatakse MK-punkte, meie aja järgi kell 17.00 algavast võistlusest teeb otseülekande FEI TV. Liiga liider, ukrainlanna Inna Logutenkova Lyonis ei osale. Täna alustavad ka 5* takistussõitjad. Tulemused on leitavad aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1101/1101zeitplanDEU.htm?style=longines