Lyonis koguvad MK punkte nii takistus- kui koolisõitjad

Prantsusmaa kulinaariapealinnaks kutsutav Lyon, mis on võõrustanud ka MK-finaali, võtab sellel nädalal vastu hulgaliselt tipptasemel kooli- ning takistussõitjaid, kui kavas on Lääne-Euroopa liiga mõlema ala MK-etapid. Tugeva avalöögi tegi sakslanna Isabell Werth, kes hobusega Emilio võitis Grand Prix programmi.
 
 

Neljapäeva varahommikul peetud koolisõidu Grand Prix programmis startis Lyonis 16 paari. Isabell Werth startis seekord hobusega Emilio, kellega asutakse maailma edetabeli neljandal real. Werth ja Emilio demonstreerisid oma tugevust, kui asetati esimeseks kõikide kohtunike poolt, saades lõpptulemuseks 80.200%. Teise tulemuse sõitis välja rootslane Patrik Kittel hobusega Deja, seda tulemusega 76.880%. Lyoni GP kolmanda positsiooni hõivas Hispaanlanna koolisõitja Beatritz Ferrer-Salat hobusega Delgado, kelle tulemuseks 76.080%.

 

Täna on koolisõitjatel kavas MK-punkte andev vabakava. Takistussõitjad võistlesid eile ja üleeile tasemel 2*, kusjuures osalemas on meilgi võistelnud ja Leedu Draguziai ratsabaasiga seotud noor venelane Egor Schibrik. 5* sõitjad alustavad täna.

 

Lyoni tulemused leiate aadressilt http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1408/html/en/longinestiming/index.html


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23