Lyonis võitnud Beatriz Ferrer-Salat ja Delgado alustasid edukalt ka Stuttgardis, neljarakendid tegid avastardi

Eile võtsid Stuttgardis MK koolisõitjad mõõtu Grand Prix programmis, mis teatavasti on kvalifikatsiooniks MK punkte andvale Kürile. Parima tulemusega lõpetasid Lyonis etapi võitnud Beatriz Ferres-Salat ja Delgado.

Tänavu head vormi näitava Hispaania (Kataloonia) paari tulemuseks hinnati Stuttgardi Grand Prix programmis 78.440%, esikohale paigutas võitjad viiest kohtunikust kolm, kusjuures kõrgeim, 80.000%, oli B kohtuniku hinnang. Teine ja kolmas koht läksid tuntud ja edukatele Saksamaa paaridele. 77.700% andis teise koha Isabell Werthile hobusega Don Johnson FRH, kolmas oli Jessica von Bredwo-Werndl hobusega Unee BB, tulemusega 76.960%.

Grand Prix programmis osales ka Tallinna MK-etapi võitnud ukrainlanna Inna Logutenkova, kes hobusega Universalis saavutas tulemuseks 67.500%, mis paraku andis eelviimase 18. koha.

MK punkte andev Kür on kavas täna Eesti aja järgi kell 16.30, otseülekanne on jälgitav FEI TV vahendusel.

Boyd Exell asus jahtima järjekordset MK üldvõitu; foto FEI

Eile alustasid ka rakendisportlased, kellel oli kavas n.n. eelsõit, mille alusel pannakse paika tänane MK-sõidu stardijärjekord. Kuue kutsari võistluses oli järjekordselt teistest üle mõlemad voorud puhtalt läbinud austraallane Boyd Exell, kellele teisena järgnes hollandlane IJsbrand Chardon ja kolmandana ungarlane Jozsef Dobrovitz.

Stuutgardi tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1106/1106zeitplanDEU.htm?style=longines